Tomek Bieliński

Tomek Bieliński

Adres strony internetowej: http://www.wycena.waw.pl

 • Funkcja w PTRM
  Członek Komisji Rewizyjnej
 • Miasto
  Warszawa
 • Tel. stacj.
  22 740 41 37
 • Tel. kom.
  601 80 38
 • Zakres prac
  Wycena nieruchomości dla celów zabezpieczania wierzytelności, rozliczeń, sprzedaży, podatkowych (spadkowy, amortyzacja, od nieruchomości), ubezpieczeniowych, aportów (wartość godziwa). Wycena przedsiębiorstw. \n\nWycena urządzeń trwale związanych z gruntem. Doradztwo i analizy rynku nieruchomości.
 • Obszar pracy
  Warszawa, Powiat Warszawski Zachodni, Powiat Otwock, Powiat Pruszków, Powiat Mińsk Mazowiecki,
 • Moje hobby
  Narty, rower,

Zapraszam na ...

MOJE PUBLIKACJE:

Jaki jest koszt oceny?

18 marzec 2012 Dział: FAQ - opiniowanie

Koszt oceny zostanie podany w projekcie umowy, po zapoznaniu się z operatem szacunkowym?

W jaki sposób zgłosić operat szacunkowy do oceny?

18 marzec 2012 Dział: FAQ - opiniowanie

Przesłać wniosek o ocenę i skan operatu, uwierzytelnionego za zgodność z oryginałem, na adres na e-mail:: rzecznik@PTRM.pl  

lub

Wniosek o ocenę i uwierzytelniony operat, w wersji papierowej, wysłać na adres:

Mieczysław Anioł,
Rzecznik PTRM d/s ocen,
ul. Azaliowa 18b / 2
58-306 Wałbrzych

Rejestracja i dostęp do strefy tylko dla PTRM

10 kwiecień 2011 Dział: Problemy techniczne

Każdy z członków PTRM posiada wstępnie skonfigurowane konto. Logowanie i wylogowanie dostępne zawsze po wejściu na podstronę "Członkowie PTRM". Pod belką menu głównego, po prawej stronie jest przycisk "Logowanie". Po naciśnięciu otworzy się okno, w którym należy podać nazwę użytkownika i hasło. Nazwa użytkownika i hasło dostępu zostało podane użytkownikowi pocztą e-mail. Warto zaznaczyć okienko "zapamiętaj mnie", by umożliwić automatyczne logowanie (unikać należy tego na współdzielonych komputerach).

W przypadku zapomnienia nazwy lub hasła system umożliwi jego odzyskanie. Należy nacisnąć odpowiednie przyciski na dole okna i postępować dalej wg instrukcji. Jeśli się to nie uda należy skontaktować się z Adminem.

 

Po zalogowaniu należy PONOWNIE nacisnąć przycisk "Logowanie". Otworzy się okno z nowymi opcjami:

 • Dodaj artykuł - umożliwia samodzielne publikowanie w serwisie
 • Moja strona - pokazuje wgląd osobistej strony członka PTRM w serwisie - tak jak jest ona widziana publicznie. Stąd też można dodawać samodzielnie artykuły.
 • Moje konto - umożliwia edycję wszystkich danych użytkownika serwisu (także zmianę hasła).

Każdorazowo gdy chcemy mieć dostęp do powyższych opcji (nawet już po zalogowaniu) należy nacisnąć przycisk "Logowanie" na podstronie "Członkowie PTRM".

Zachęcamy do przejścia na "Moje konto" i wypełnienia wstępnie podanych w formularzu pól, a zwłaszcza do zmiany hasła na sobie wiadome (tak by zmienić to nadane wstępnie przez Admina przy zakładaniu konta). Nie wszystkie podane pola muszą być wypełnione.

UWAGA:

Należy podkreślić, że wypełnianie pola "OPIS" (tego z belką edytora tekstu) nie jest konieczne. Jedynie w przypadku gdy Użytkownikowi brakuje wstępnie podanych pól by zamieścić swoją treść należy skorzystać z pola "OPIS". Wtedy wszystkie informacje należy podać tam a pola pozostałe niech zostaną puste. Jest to opcja dla zaawansowanych użytkowników - znających nieco edytory WYSIWYG.

 

Wylogowanie dostępne jest zawsze po wejściu na podstronę "Członkowie PTRM". Pod belką menu głównego, po prawej stronie jest przycisk "Logowanie", który trzeba nacisnąć by się wylogować. To trochę nielogiczne - podobnie jak przycisk START w Windows, który naciskamy by wyłączyć komputer :-).