Tomek Bieliński

Tomek Bieliński

Adres strony internetowej: http://www.wycena.waw.pl

 • Funkcja w PTRM
  Członek Komisji Rewizyjnej
 • Miasto
  Warszawa
 • Tel. stacj.
  22 740 41 37
 • Tel. kom.
  601 80 38
 • Zakres prac
  Wycena nieruchomości dla celów zabezpieczania wierzytelności, rozliczeń, sprzedaży, podatkowych (spadkowy, amortyzacja, od nieruchomości), ubezpieczeniowych, aportów (wartość godziwa). Wycena przedsiębiorstw. \n\nWycena urządzeń trwale związanych z gruntem. Doradztwo i analizy rynku nieruchomości.
 • Obszar pracy
  Warszawa, Powiat Warszawski Zachodni, Powiat Otwock, Powiat Pruszków, Powiat Mińsk Mazowiecki,
 • Moje hobby
  Narty, rower,

Zapraszam na ...

MOJE PUBLIKACJE:

Członkowie PTRM oferują swoje usługi

08 październik 2019 Dział: O ptrm

Polskie Towarzystwo Rzeczoznawców Majątkowych skupia kilkadziesiąt osób z całego kraju, wysokiej klasy specjalistów w wielu dziedzinach, w tym z zakresu wyceny kopalin, stawów, wyceny służebności, rozliczeń nakładów, wycen stacji paliw, wyceny maszyn i innych ruchomości czy też wyceny przedsiębiorstw. Wielu z naszych Członków od lat pełni funkcję biegłych sądowych, czym zaskarbili sobie zaufanie wielu sędziów, adwokatów, radów prawnych i przede wszystkim Klientów. Nasi członkowie wyceniają nieruchomości, są zarządcami, pośrednikami, doradcemi rynku nieruchomości. 

Sprawdź czy w Twoim rejonie działa rzeczoznawca z naszego grona. Jeśli nie, koniecznie skontaktuj się z naszym Sekretariatem – z pewnością znajdziemy rozwiązanie Twojego problemu. 

Chcesz ocenić operat? Mamy duże doświadczenie w ocenie operatów szacunkowych nieruchomości. Od lat zgłaszają się do nas osoby, które poszukują sposobu na dochodzenie obiektywnej prawdy. Wykonywane przez nas oceny są profesjonalne, rzetelne i bezstronne.

Zapraszamy do Kontaktu!